У Китаї оголосили уже традиційний конкурс найбільш непривабливих будівель, який проводиться 11 рік поспіль і покликаний нагадати про соціальну відповідальність архітекторів.
Як повідомляє South China Morning Post, цього року китайці обиратимуть найбільш потворну будівлю із 87 проектів.
У цей час найбільше голосів у цьому рейтингу зібрали Південні ворота Чжецзянського університету, На другій сходинці - вежа скляного підвісного моста Jiuhuangshan у вигляді чоловіка і жінки в національних китайських костюмах. Замикає трійку найбільших архітектурних почвар церква у вигляді скрипки в місті Фошань.
Серед представлених архітектурних об’єктів - 72-метровий готель Taowa Theme у Внутрішній Монголії, який збудований у вигляді матрьошки.
Його називають найбільшою в світі ляльковою спорудою. На території готельного комплексу є також інші, менші будівлі у вигляді матрьошок, а також споруди, що нагадують вежі московського Кремля. Ця споруда займає наразі п’ятий рядок у рейтингу архітектурних об'єктів, позбавлених смаку.