Дата публікації У Криму силовики з обшуками прийшли до кримськотатарського активіста
Опубліковано 28.12.21 08:46
Дата оновлення У Криму силовики з обшуками прийшли до кримськотатарського активіста
Оновлено 31.05.25 19:54
Переглядів статті У Криму силовики з обшуками прийшли до кримськотатарського активіста 6

У Криму силовики з обшуками прийшли до кримськотатарського активіста

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У вівторок, 28 грудня, близько 07:00 додому до 34-річного Рустема Ібадлаєва у селищі Совєтське в анексованому Криму прийшли з десяток людей у камуфляжі.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 28 грудня.

Сам він разом з дружиною і трьома дітьми був удома. Обшук і досі триває. Чи щось вилучили силовики, поки невідомо. Поруч з його будинком нині збираються кримськотатарські активісти.

Подібні обшуки в окупованому Криму росіяни проводять чи не щомісяця. Чи не щоразу ув'язнюють людей з проукраїнською позицією. Наразі в російських тюрмах кілька сотень українських громадян.

Читайте також:

У Росії заявили, що не планують нападати на Україну, але у Кремля є "план дій для захисту своїх кордонів"

Росія завезла до окупованого Криму понад 600 тисяч своїх громадян, щоб мати вплив у регіоні - Данілов

Росія перша не нападає: у Путіна заяви про ймовірне вторгення до України називають "безпідставним"