Працівник Луцького відділу поліції купував наркотичні речовини, а потім перепродавав їх з метою збагачення. За цей злочин працівник правоохоронного органу отримав 3 роки умовного покарання.Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.Так, обвинувачений, працюючи помічником чергового чергової частини Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, придбав з метою подальшого збуту п’ять паперових конвертів з наркотичною речовиною рослинного походження канабісом, загальною вагою близько п’яти грам. В подальшому, знаходячись навпроти ресторану «Курінь», що на проспекті Грушевського, обвинувачений збув наркотики чоловіку, який залучався правоохоронними органами до проведення оперативної закупки, за що отримав від останнього грошові кошти в сумі 750 гривень.Окрім цього, обвинувачений також перепродавав ЛСД та амфетамін за 300 та 600 гривень відповідно.Зазначимо, що між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості.Таким чином, суд призначив поліцейському покарання у виді 5 років позбавлення волі, однак змінив його на умовне покарання, терміном на 3 роки.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
У Луцьку поліцейський продавав канабіс, ЛСД та амфетамін
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження