Американська в'язниця, в якій містився мільярдер Джеффрі Епштейн, який наклав на себе руки, буде закрита через невідповідні умови утримання ув'язнених.
Про це інформує New York Times з посиланням на американський мін'юст.
Зауважимо, що раніше умови утримання у в'язниці Metropolitan Correctional Center в Нью-Йорку критикували самі ув'язнені, адвокати і навіть судді.
"Всі об'єкти федеральної пенітенціарної системи повинні бути не тільки надійними і безпечними, але і надавати ув'язненим ресурси і програми, необхідні для успішного повернення в суспільство після звільнення", — йдеться в заяві відомства.
Поки в'язницю закриють щонайменше тимчасово, поки чинні проблеми не будуть усунені.
Зараз в ній містяться 233 ув'язнених, вони будуть переведені в інші в'язниці регіону.
Зауважимо, що американка Вірджинія Джуфра, яка стверджує, що британський принц Ендрю 20 років тому зробив в її відношенні акти сексуального насильства, подала на нього до суду в США. Жінка зараз проживає в Австралії з чоловіком і трьома дітьми, заявила, що стала жертвою американського бізнесмена Джеффрі Епштейна, який нібито звів її з принцом. Вона запевняє, що син Єлизавети II тричі вступав з нею в сексуальний зв'язок проти її волі в 2001 році, коли їй було всього 17 років. Вона вимагає від 61-річного принца компенсації за отриманий фізичний і моральний збиток.
Попри те, що королівська сім'я всіляко спростовувала той факт, що принц Ендрю якось причетний до цього скандалу, пов'язаного із сексуальними домаганнями, сам син королеви обіцяв допомагати слідству.
Однак, як повідомляє New York Times, американський прокурор, що стежить за розслідуванням справи Джеффрі Епштейна про сексуальну торгівлю, сказав, що принц Ендрю не чинив ніякої підтримки у цій справі і ігнорує запити прокуратури США, яка хоче викликати його на допит.
Читайте також:
У справі про смерть Епштейна перші арешти: затримані тюремних охоронців.
Принц Ендрю заперечує секс з неповнолітньою жертвою Епштейна. Один з аргументів — він "не міг потіти".
Вечірки з Трампом і Хокінг. Хто був в оточенні багатія-педофіла Епштейна і чому до цих прикута увага світу.
Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.