Дата публікації Україна звернулася до РФ із закликом припинити вогонь на період пандемії, – “слуга народу” Верещук
Опубліковано 26.03.20 15:19
Дата оновлення Україна звернулася до РФ із закликом припинити вогонь на період пандемії, – “слуга народу” Верещук
Оновлено 31.05.25 15:15
Переглядів статті Україна звернулася до РФ із закликом припинити вогонь на період пандемії, – “слуга народу” Верещук 4

Україна звернулася до РФ із закликом припинити вогонь на період пандемії, – “слуга народу” Верещук

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Україна через ОБСЄ звернулася до Росії з пропозицією забезпечити перемир’я на Донбасі через загрозу епідемії коронавірусу COVID-19. Про це розповіла народна депутатка України від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук.

За її словами, безпека на сході України “залишається на першому місці”. “Українська сторона в особі Леоніда Кучми звернулася до ОБСЄ з проханням звернутися до Російської Федерації, щоб ми припинили вогонь – безумовне, повне і комплексне припинення вогню на період пандемії”, – зазначила Верещук.

Нардепка нагадала, що генсек ООН Антоніу Гутерреш виступив із закликом зупинити всі конфлікти на планеті на період пандемії. “Були приклади, як у Лівії, коли насправді припинили вогонь. Були домовленості на період пандемії, цієї всесвітньої загрози життю і здоров’ю планети, зупинити вогонь, щоб надати доступ медикам, надати доступ до медичних послуг та обслуговування безвідносно того, на якому боці України перебувають сьогодні люди”, – заявила вона.

За словами Верещук, вона “поки не бачила реакції РФ” на пропозицію України.