В Одеській області шахраї намагалися заволодіти будівлею Державної фіскальної служби України. Вони підкупили нотаріуса.
Про це повідомили в прокуратурі Одеської області.
Як додали у поліції, за допомогою підроблених документів та підкупа нотаріуса зловмисники намагалися перереєструвати на іншу особу право власності на будівлю в центрі Одеси площею понад дві тисячі квадратних метрів.
Після передачі держреєстратору фіктивних документів та 40 тисяч доларів обидва шахрая були затримані правоохоронцями. Наразі з фігурантами проводяться невідкладні слідчі заходи.
Відкрито провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 ст. 368-4 (Підкуп особи, яка надає публічні послуги) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Нагадаємо, в Одесі держреєстратор позбавив права власності на землю та будинок на Великому Фонтані вартістю 12 млн грн та зробив власником іншу людину. Зловмисникові вже повідомлено про підозру.
Джерело: ТСН