Дата публікації Вибори президента США: скільки позовів планують подати представники Трампа про перерахунок голосів
Опубліковано 09.11.20 04:44
Дата оновлення Вибори президента США: скільки позовів планують подати представники Трампа про перерахунок голосів
Оновлено 31.05.25 15:26
Переглядів статті Вибори президента США: скільки позовів планують подати представники Трампа про перерахунок голосів 8

Вибори президента США: скільки позовів планують подати представники Трампа про перерахунок голосів

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Представники президента США Дональда Трампа можуть найближчими днями подати до десяти судових позовів щодо виборів в країні та перерахунку голосів.

Про це повідомив адвокат американського лідера Рудольф Джуліані, — інформує Fox News.

"Зараз у нас є один. Ще два зараз на стадії підготовки, а можливі десять", — зауважив він, За його словами, до кінця тижня їх буде чотири або п'ять.

Адвокат глави Білого дому уточнив, що в підготовці позовів бере участь багато юристів.

Позови подаватимуть в понеділок, вівторок і середу. Вони будуть спрямовані, щоб перерахувати тисячі бюлетенів, які були подані в штатах Пенсільванія і Мічиган. Команда Трампа хоче довести, що недійсними можуть бути сотні тисяч бюлетенів.

Нагадаємо, що представники Трампа подали позови, що стосуються виборів і підрахунку голосів, в ряді штатів. Але деякі з них навіть не прийняли до розгляду.

Читайте також:

Трамп обурився, що ЗМІ "вирішують", хто переміг на виборах в США.

Експрезидент США Буш зауважив, що Трамп має право домагатися перерахунку голосів.

Джерело: ТСН