У нігерійському штаті Кано заборонили використовувати людиноподібних манекенів. Влада заявила, що вони викликають аморальні думки, пропагують ідолопоклонство та суперечать законам шаріату.
Про це пише видання news.yahoo.com.
Тепер у цій частині Африки не будуть виставляти манекенів у магазинах, торгових центрах, на ринках та навіть у приватних будинках. За виконанням закону будуть слідкувати.
"Ми розділили Кано на п'ять областей для моніторингу та здійснення заходів щодо усього штату", - розповів головнокомандуючий релігійної поліції штату Шейха Харуна Ібн Сина.
Кано - один із 12 штатів на півночі з мусульманською більшістю, де практикують ісламське право. Передбачається, що правова система поширюється лише на мусульман.
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників