Дата публікації Влада Буковини не дозволила відкрити найбільший ринок після протестів підприємців
Опубліковано 04.03.21 08:31
Дата оновлення Влада Буковини не дозволила відкрити найбільший ринок після протестів підприємців
Оновлено 31.05.25 15:35
Переглядів статті Влада Буковини не дозволила відкрити найбільший ринок після протестів підприємців 1

Влада Буковини не дозволила відкрити найбільший ринок після протестів підприємців

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Чернівецьким підприємцям не вдалося домовитися із місцевою владою про відновлення роботи під час карантину.

Про це йдеться в ТСН.Ранок.

У «червоній зоні» регіон від понеділка, відтоді зачинений один з найбільших ринків України – Калинівський. Обурені продавці заявили, що від сьогодні заборону ігноруватимуть і вийдуть працювати, попри суворий карантин.

Влада погрожує штрафами, лише за добу поліція склала близько сотні протоколів про порушення обмежень «червоної зони». Однак чиновники зі свого боку обіцяють клопотати перед урядом про виплату компенсацій підприємцям.

Тим часом «ковідна» статистика у регіоні поки не поліпшується – щодоби тут виявляють більше півтисячі нових випадків захворювання. Лікарні заповнені на 90%