Президент Володимир Зеленський заявив, що для вступу до НАТО Україна має відповідати стандартам Альянсу та проводити необхідні реформи. Але нині, на його думку, через зростання російської агресії найліпшим кроком НАТО буде надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі, це є найкращим шляхом для повернення миру на Донбасі.
Про це український лідер заявив в інтерв'ю італійській газеті La Repubblica, пише пресслужба Офісу президента.
Зеленський наголосив, що для повернення миру на тлі загострення агресії РФ Україна потребує дій. І найкращим способом, за його словами, буде дати Україні План дій щодо членства в НАТО.
"Ми розуміємо, що Україна має відповідати стандартам НАТО, й проводимо необхідні реформи. Однак не можна зводити все лише до реформ, і особливо зараз, коли явно не реформи здатні не допустити розширення російської агресії", - зауважив президент України.
Також Зеленський нагадав, що українська армія стримує єдину агресію у Європі, вистояла протягом понад семи років і постійно вдосконалюється.
"Наші Збройні Сили стримують єдину агресію у Європі, ми вистояли вже понад 7 років і постійно вдосконалюємось. Це точно не секрет для тих наших друзів із НАТО, які приїжджають до Українт, беруть участь у спільних навчаннях з нашими військовими, проводять тренінги", - підсумував він.
«Це не мир, а пауза перед новою війною»: Закаєв про угоду Трампа для України
Скандал у вищих ешелонах влади: Бойко звинувачує НАБУ у ігноруванні рішення ВАКС