Дата публікації Заліз на недобудову і погрожував стрибнути: під Дніпром чоловік намагався вкоротити собі віку
Опубліковано 03.04.21 16:32
Дата оновлення Заліз на недобудову і погрожував стрибнути: під Дніпром чоловік намагався вкоротити собі віку
Оновлено 31.05.25 15:37
Переглядів статті Заліз на недобудову і погрожував стрибнути: під Дніпром чоловік намагався вкоротити собі віку 2

Заліз на недобудову і погрожував стрибнути: під Дніпром чоловік намагався вкоротити собі віку

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У Павлограді Дніпропетровської області правоохоронці врятували чоловіка, який намагався покінчити життя самогубством. Він видерся на недобудову і погрожував стрибнути.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Дніпропетровської області.

До поліції надійшло повідомлення про те, що на дев'ятому поверсі недобудови на вул. Промисловій перебуває чоловік. Правоохоронці, що прибули на виклик, побачили, що у вікні на дев'ятому поверсі сидить чоловік з наміром стрибнути.

Поліцейські викликали на місце події рятувальників та медиків швидкої.

"На восьмому поверсі правоохоронців зустрів невідомий, який розповів, що чоловік на підвіконні йде на контакт, але погрожує стрибнути, якщо до нього наблизяться поліцейські. Правоохоронці ухвалили рішення, зімітувати, що вони пішли. Тим часом один з поліцейських дійсно спустився вниз, а інший разом зі свідком виманив чоловіка з підвіконня та затримав його", - розповіли у поліції.

Чоловіка оглянули медики після чого його було передано родині.