Американський телеканал СNN та сервіс HBO Max зняли фільм про отруєння "Новачком" російського опозиціонера Олексія Навального.
Про це сам політик повідомив на своїй сторінці в Instagram 13 січня.
У стрічці також йдеться про лікування політика у Німеччині, а також повернення до Росії - після чого його затримали і запроторили до в'язниці.
"Цей день я планував провести красивим і ошатним: у смокінгу та з келихом шампанського на прем'єрі, але проведу як завжди – у черевиках, тюремній робі та з кухлем чаю. Ну нічого, це робить історію ще цікавішою, а шампанське і ви за мене вип'єте", - йдеться у дописі Навального.
За його словами, знімання фільму було в таємниці. Стрічку покажуть на HBO Max. Втім, коли - поки невідомо. "Фільм готовий, і ви точно побачите його раніше за мене. Світова прем'єра відбудеться ось-ось, а після неї ви і в кіно, сподіваюся, на цей фільм сходите", - повідомив опозиціонер.
Режисером картини, яку називають "документальним трилером" став канадський документаліст Деніел Роер. Він назвав цей фільм "історією однієї людини". "Знімання цього фільму перевернули життя. Я вдячний CNN Films і HBO Max за їхню непохитну підтримку та відданість розширенню неймовірної історії однієї людини та її боротьби з авторитарним режимом", - розповів він виданню Deadline.
Згодом суд Москви ув'язнив Навального на 3,5 року. Після затримання опозиціонера в Росії почалися масові мітинги в багатьох містах країни. Під час акцій силовики жорстко затримали тисячі людей.
Читайте також:
"Спроба втекти": у Кремлі відреагували на виїзд з Росії письменника-сатирика Шендеровича
"Навіть не будемо обговорювати": Росія відмовилася відвести війська від кордонів України і "повернути їх до казарм"
Танки і бронемашини: Росія розпочала військові навчання біля українського кордону
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників