Дата публікації Мамай підтримав підприємців і проситиме ОДА дозволити відкрити ринки
Опубліковано 06.04.21 11:50
Дата оновлення Мамай підтримав підприємців і проситиме ОДА дозволити відкрити ринки
Оновлено 31.05.25 15:38
Переглядів статті Мамай підтримав підприємців і проситиме ОДА дозволити відкрити ринки 3

Мамай підтримав підприємців і проситиме ОДА дозволити відкрити ринки

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Після годинної акції на автодорозі Київ - Харків підприємці з Речового ринку Полтави перемістилися до будівлі міської ради.

Вимоги протестувальників лишаються в цілому ж такими –дозволити їм працювати. Підприємці хочуть звернутися до міського голови Полтави Олександра Мамая з проханням зібрати комісію з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій та переглянути карантинні обмеження та дозволити підприємцям працювати.

Зокрема, підприємці пропонують спільно з владою напрацювати нові норми роботи ринків в умовах карантину, запровадити додаткові протиепідемічної заходи, але торгівлю дозволити.

До учасників акції вийшов депутат міської ради Євген Дикань. Він заявив, що міський голова підтримує вимоги підприємців і запросив десять учасників акції та журналістів на зустріч в ході якої планують підготувати звернення до обласної влади з вимогою переглянути карантинні обмеження для громади.

Мамай на зустрічі пояснив, що місто не може скасувати карантинні обмеження, які запровадила область, але планує зустріч з головою облдержадміністрації і проситиме дозволити працювати речовому ринку хоча б в п'ятницю, суботу та неділю.

При цьому Мамай наголосив, що ситуація в місті з коронавірусом вкрай напружена, щодня фіксується велика кількість нових випадків хвороби:

– Лише вчора у нас померло сім людей від коронавірусу. Госпіталізували п'ятимісячну дитину з ковідом. Скажу відверто, місць в лікарнях немає, вони звільняються лише тоді, коли хтось помирає. Я сам перехворів восени, чесно кажучи, ледь не помер.

Якщо ніякого послаблення з боку ОДА не буде, Мамай зауважив, що буде ініціювати виплати компенсацій підприємцям.

Додамо, підприємці мітингують вже другий день.