Дата публікації На Прикарпатті сильний вітер повалив дерева на будинки людей та дороги (фото)
Опубліковано 29.12.20 17:33
Дата оновлення На Прикарпатті сильний вітер повалив дерева на будинки людей та дороги (фото)
Оновлено 31.05.25 15:29
Переглядів статті На Прикарпатті сильний вітер повалив дерева на будинки людей та дороги (фото) 1

На Прикарпатті сильний вітер повалив дерева на будинки людей та дороги (фото)

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У вівторок, 29 грудня, в Івано-Франківській області сильний вітер повалив дерева на будинки та дороги. Наразі рятувальники ліквідовують наслідки негоди.

Про це повідомляє 29 грудня Управління ДСНС України в Івано-Франківській області у Facebook.

"У зв’язку із посиленням вітру на території області рятувальники неодноразово надавали допомогу з розрізання дерев, що падали на проїжджі частини доріг чи будинки громадян", - йдеться у повідомленні.

Про постраждалих наразі не повідомляється.

Нагадаємо, в Україні до кінця 29 грудня, вночі 30 грудня вітер сягатиме поривів 15-20 м/с. А у Карпатах, за їхніми даними, може бути аж до 25-30 м/с та тумани. У зв'язку з негодою в Україні оголошено штормове попередження І рівня небезпечності, "жовтий".

Джерело: ТСН