Досі в лікарні перебувають п'ятеро шахтарів, які напередодні травмувалися на копальні у Нововолинську. Гірники, які отримали травми ніг та забої, за словами медиків, потребуватимуть тривалої реабілітації.
Про це йдеться у випуску ТСН.Ранок 6 квітня.
Ще шестеро потерпілих лікуються удома.
"Скільки я працюю, за 12 років такого не було. Завжди плавно вона спускалася. При підході машиністка затормозила. Все як має бути. А чого не спрацювали гальма, чого вибило ніхто не знає", - розповідає шахтар Віталій Бондарук.
Наразі на копальні, за участі поліції, триває розслідування інциденту. Видобуток вугілля призупинили. Машиністку, яка керувала кліттю, відсторонили від роботи.
"Комісія відпрацює сьогодні гальмівний пристрій. І вже будемо знати, чи то причина технічна, чи то причина якогось іншого характеру, чи людський фактор і тому подібне", - каже директор шахти №9 Володимир Юрків.
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети