Дата публікації У Канаді повідомили, коли почнуть масове щеплення від коронавірусу
Опубліковано 11.12.20 09:22
Дата оновлення У Канаді повідомили, коли почнуть масове щеплення від коронавірусу
Оновлено 31.05.25 15:28
Переглядів статті У Канаді повідомили, коли почнуть масове щеплення від коронавірусу 4

У Канаді повідомили, коли почнуть масове щеплення від коронавірусу

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Канада від 15 грудня почне вакцинацію від коронавірусу препаратом від компанії Pfizer-BioNTech.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 11 грудня.

Першими щеплення отримають працівники двох медичних закладів в Оттаві і Торонто. Для початку Канада замовила 249 тисяч доз. Їх розподілять між провінціями з найбільшою кількість інфікованих. У пріоритеті будуть люди старшого віку, медичні та соціальні працівники.

Тим часом американська Рада контролю за якістю ліків дала попередній дозвіл на використання вакцини Pfizer-BioNTech. У США планують почати масову вакцинацію на початку наступного року.

Як повідомлялося, мобільну морозилку-термос для зберігання вакцин від коронавірусу розробили в Італії. Камера розрахована на 180 тисяч доз і може працювати без електрики, два дні підтримуючи температуру у -70 градусів за Цельсієм. Це полегшить транспортування препарату Pfizer-BioNTech, який вимагає суворих температурних умов.

Джерело: ТСН