Дата публікації У Харківській області врятували собаку, яка тиждень плавала на крижині
Опубліковано 03.04.21 09:32
Дата оновлення У Харківській області врятували собаку, яка тиждень плавала на крижині
Оновлено 31.05.25 15:37
Переглядів статті У Харківській області врятували собаку, яка тиждень плавала на крижині 1

У Харківській області врятували собаку, яка тиждень плавала на крижині

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У Печенігах Харківської області врятували собаку, яка тиждень плавала водоймою на крижині. Мандрівку тварини припинили небайдужі місцеві жителі та зоозахисники.

Про це повідомили у соцмережі.

Люди намагалися дістати собаку з крижини кілька днів поспіль, втім, невдало. Цього разу її звільнили з льодової пастки за допомогою моторного човна.

"За допомогою моторного човна нам вдалося "відрізати" крижину з собакою від основної частини водоймища. Собака злякалася і від безвиході перший раз пірнула в воду. Побачивши, що ми наближаємося, повернулася на маленьку крижину і побігла в очерет. Тут пішов в наступ дайвер Олександр. Він дістався до очерету і зумів з води схопити собаку. Через пару хвилин перелякана, мокра Емма (так ми її назвали) сиділа в човні і бігти вже було нікуди", - розповіли рятівники тварини.

Собаку забрали до Харкова. Зараз її адаптують на домашній перетримці і будуть шукати для неї нових господарів.