У Нідерландах через зростання захворюваності на коронавірус вирішили посилити карантинні обмеження.
Про це розповіли у ТСН.Ранок 25 січня.
Від минулої суботи, 25 січня, і щонайменше до 9 лютого запровадили комендантську годину. Вона триватиме від 21:00 до 04:00. Порушників погрожують штрафувати.
Нові заборони спровокували масові протести. Найбільше людей вийшло в місті Ейндховен. Там акції завершилися сутичками з поліцією. Правоохоронці повідомляють про кілька десятків затриманих.
Натомість у Франції готуються запровадити уже третій від початку пандемії локдаун. Через поширення так званих британського та південноафриканського штамів, які, ймовірно, можуть бути більш заразними, ніж ті, що досі виявляли в Європі.
Утім, остаточне рішення про додаткові карантинні заходи французький уряд оголосить у середу. Слід зауважити, що Франції діє найтриваліша у Європі комендантська година: від 18:00 і до 06:00. Крім того, культурні, розважальні та громадські заклади закриті ще від жовтня 2020 року.
Як повідомлялося, Європейський Союз посилює тиск на виробників вакцин від коронавірусу через затримки у поставках. За словами глави Європейської Ради Шарля Мішеля, єврочиновники очікують від фармацевтичних компаній дотримання умов підписаних контрактів. В іншому випадку ЄС збирається вдатися до юридичних процедур, застеріг Мішель.
Джерело: ТСН