У Рівному на COVID-19 захворів військовий пілот

Український військовий пілот полковник Микола Коваль нині важко хворіє на коронавірус. За його життя йде боротьба.

Про це повідомив журналіст «Радіо Трек» Володимир Базавлученко.

Микола Коваль – український військовий пілот-ас, переможець найпрестижнішого у світі авіашоу «Ейр-Татту» у Великій Британії, почесний громадянин Пенсільванії та Каліфорнії, учасник радіопроєкту «Унікальна людина».

«Микола Коваль вижив у пеклі Афганістану, у його винищувач двічі влучала ракета. Він безстрашно виконував найскладніші фігури вищого пілотажу і витримував неймовірні навантаження. Його майстерності й хоробрості аплодувала Королева Великої Британії Єлизавета ІІ і вручила приз «Суперкороль повітряного простору» та спеціальну підвіску», написав Володимир Базавлученко.

Наразі він у важкому стані, діагноз – коронавірус. У чоловіка ушкоджені 95% легень. Він цілодобово на кисневій підтримці. Лікарі Рівненської міської лікарні борються за життя легендарного пілота.

«Зараз Микола Коваль потребує нашої допомоги і підтримки»,– каже Олена Коваль.

Дружина українського військового пілота-аса просить помолитися за життя і здоров’я її чоловіка. Вона вірить, що колективна молитва здатна створити диво.