Дата публікації Волинські поліцейські затримали наркокур’єра (ФОТО)
Опубліковано 28.01.21 11:56
Дата оновлення Волинські поліцейські затримали наркокур’єра (ФОТО)
Оновлено 31.05.25 15:31
Переглядів статті Волинські поліцейські затримали наркокур’єра (ФОТО) 2

Волинські поліцейські затримали наркокур’єра (ФОТО)

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Зловмисник працював на наркокрамницю понад пів року та через відділення пошти надсилав товар клієнтам із західних регіонів держави. Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

Викрили протиправну діяльність 23-річного жителя міста Рівне працівники Управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції (УБН ДБН).

Встановлено, що понад пів року зловмисник працює на один з Інтернет-магазинів з продажу наркотичних засобів та психотропних речовин. Дилер отримував товар для розповсюдження через пошту, фасував та надсилав замовникам у західні регіони країни.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання зловмисника оперативники УБН спільно зі слідчими ГУНП у Волинській області та під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури вилучили пів кілограма канабісу, близько 300 штук МДМА, амфетамін, гашиш, а також електронні ваги, банківські картки, мобільні телефони та сліп-пакети.

Сума вилучених наркотиків та психотропів за цінами «чорного» ринку становить близько 350 тисяч гривень.

Фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За цим фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.