Дата публікації З ковзанки в кому: у Харкові жінка травмувалася під час спуску на тюбингу в лижному комплексі
Опубліковано 21.01.22 08:46
Дата оновлення З ковзанки в кому: у Харкові жінка травмувалася під час спуску на тюбингу в лижному комплексі
Оновлено 31.05.25 19:56
Переглядів статті З ковзанки в кому: у Харкові жінка травмувалася під час спуску на тюбингу в лижному комплексі 9

З ковзанки в кому: у Харкові жінка травмувалася під час спуску на тюбингу в лижному комплексі

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У Харкові 45-річна жінка дістала черепно-мозкову травму під час спуску на тюбингу в приватному лижному комплексі.

Як кажуть свідки, не впоралася з керуванням, вилетіла в замет і вдарилася головою. Поки люди кликали на допомогу, з траси на потерпілу впав іще чоловік на надувних санчатах. Жінка зараз у реанімації в комі, медики прогнозів не дають - повідомляється 20 січня в сюжеті ТСН.19:30.

Родичі вже витратили на лікування понад 10 тисяч гривень. Сподівалися на компенсацію від лижного комплексу, але там на зв‘язок не виходять. Гірка, де спускалася потерпіла, за документами, безгосподарна, тож претензії в закладі не приймають. А на вході до комплексу є пам‘ятка для відвідувачів, що люди катаються тут на свій страх і ризик.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження.

На Хмельниччині 16 дітей отруїлися хлором після відвідин аквапарку. Усі вони з Вінниччини, з містечка Турбів. Звідти розважатися у басейни відправилося майже пів сотні людей. Кажуть, перші ознаки отруєння у малечі з'явилися вже за кілька годин після купання. Трьох дітей довелося госпіталізувати.

Читайте також:

У Дніпрі чоловік вийшов із таксі та провалився у триметровий люк (фото)

У Львівській області під час негоди на жінку впало величезне дерево

У Запорізькій області 14-річний підліток загинув на атракціоні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.