Дата публікації Члени Комітету з прав людини засудили спроби провести "референдум" на Херсонщині
Опубліковано 14.03.22 17:46
Дата оновлення Члени Комітету з прав людини засудили спроби провести "референдум" на Херсонщині
Оновлено 31.05.25 20:02
Переглядів статті Члени Комітету з прав людини засудили спроби провести "референдум" на Херсонщині 4

Члени Комітету з прав людини засудили спроби провести "референдум" на Херсонщині

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Народні депутати України підтримали рішення Херсонської обласної ради про невизнання створення так званої "народної республіки" і наголосили, що проведення псевдореферендуму в умовах тимчасової військової окупації не матиме жодних правових наслідків.

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

“Комітет з прав людини засуджує ці спроби із застосуванням засобів примусового характеру. Мітинги та масові акції протесту проти окупаційного режиму свідчать про кардинально протилежне волевиявлення жителів регіону. Референдум – це народне волевиявлення, яке за змістом і є формою безпосередньої демократії. Проведення штучних референдумів в умовах обстрілу цивільних не має нічого спільного ані з демократією, ані з вільним волевиявленням”, - йдеться у повідомленні.

Крім того, на тимчасово окупованих територіях Херсонської області окупанти тероризують місцеве населення. Йдеться про жителів міст Нова Каховка, Таврійськ та Каховка. Напередодні жителі Херсона вийшли на мирний мітинг проти російської окупації.

Читайте також:

У Запоріжжі змінили тривалість комендантської години

"За 18 днів в Україні російські окупанти втратили більше ніж в обох чеченських війнах

ЗСУ збили ворожий безпілотник на Вінниччині