"Путіна дезінформують": розвідка США заявила про недовіру президента РФ до Міноборони

Ірма Шелест
Переглядів статті "Путіна дезінформують": розвідка США заявила про недовіру президента РФ до Міноборони 6221
30.03.22 18:32

Радники президента Росії Володимира Путіна навмисно дезінформують його щодо ситуації на фронті в Україні, адже бояться казати йому про провал військ у війні.

Про це з посиланням на розвідку США повідомляє NBC.

Зазначається, що між Путіним і Міноборони Росії існує "постійна напруга".

"Ми вважаємо, що його радники дезінформують Путіна про те, наскільки погано працюють російські військові та як російську економіку калічать санкції, тому що його старші радники занадто бояться сказати йому правду", – розповів чиновник з американської розвідки.

За даними джерел, Путін не знав про те, що російські військові використовували та втратили військовослужбовців строкової служби в Україні, заявивши, що ця відсутність інформації свідчить про "явний збій у потоці точної інформації до російського президента".

"У нас є інформація, що Путін відчув, що введений російськими військовими в оману. Зараз між Путіним і Міноборони існує стійка напруга через недовіру Путіна до керівництва Міноборони", – додав американський чиновник.

Читайте також:

Перемовини з РФ: Подоляк назвав терміни, коли буде конкретика за мирним договором

Російська армія втрачає бойовий дух - британська розвідка

Все розкрадено, а військові стріляються: окупанти "розконсервовують" техніку на складах, щоб воювати в Україні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.